ORL - UŠNÍ NOSNÍ KRČNÍ
Prim MUDr. Pavel Navrátil

Dospělým i dětem poskytujeme vysoce kvalitní a specializovanou péči a poradenství v oboru ORL, včetně audiologie (vyšetření sluchu) a přidělování sluchadel. Péče je hrazena ze zdravotního pojištění - máme smlouvy s všemi zdravotními pojišťovnami.  Jsme tu pro Vás od roku 1991.

Kde nás najdete
objednat se můžete na tel : 585 227 620

TESTY na COVID 19 

PROVÁDÍME
TESTY NA COVID 19 ANTIGENNÍ 
TESTY NA COVID 19 PCR 
TESTY NA COVID 19 PROTILÁTKY

další informace viz menu "informace"

informace

Ošetřujeme v běžnou ordinační dobu  

bez nutnosti objednání 

bez doporučení praktika  

Pozor - vyjímka - K přidělování sluchadel je nutné se objednat.

Kontakt

Bořivojova 540/30a Olomouc


TEL : 585 227 620


ORDINACE@SEZNAM.CZ

Ordinační doba

Pondělí :  7:30 - 12:00 13:00 - 17:00
Úterý    :   7:30 - 12:00 13:00 - 16:00
Středa   :  7:00 - 12:00 13:00 - 15:00
Čtvrtek  :  7:30 - 12:00 13:00 - 16:00
Pátek     :  7:00 - 12:00

(středa a pátek 7:00-7:30 pouze objednaní) 

Plánovaná dovolená -

2.5-3.5


Aktuality :

Nově provádíme vyšetření sluchu příjemnou, nenáročnou, rychlou a spolehlivou metodou pomocí otoakustických emisí. Obzvláště vhodné pro nejmenší děti (novorozenecký screening) ale i dospělé. 

Vítejte na stránkách našeho zdravotnického zařízení

Zdravotnické zařízení se nachází v klidném prostředí blízkosti centra města, v dosahu MHD. Nacházejí se zde dvě souběžně fungující ORL (ušní nosní krční) ambulance, audiologická poradna s audiokomorou pro vyšetření a diagnostiku sluchových vad a přidělení sluchadel, zákrokový sál s možností provádění výkonů v lokální anestesii, místnost pro laserovou terapii, místnost určená k podávání infuzní a injekční terapie, k provádění převazů po operacích apod. Čekání Vám zpříjemní prostorné čekárny v klidném  tichém prostředí s květinami. Na Vaši návštěvu se těší vysoce kvalifikovaní lekaři, lékařky a sestry, pracující s nejmodernější technikou. Naše ordinace je zařízena nadstandardním přístrojovým vybavením, například endoskopickou kamerou, přístojem pro měření otoakustických emisí, ultrazvukem a dalšími přístroji.
                                                                                            Těšíme se na Vaši návštěvu.             

Poskytujeme péči v celé ORL oblasti

Profesionálním a lidským přístupem ošetřujeme děti i dospělé. 
Bez
nutnosti objednání, bez dlouhého čekání, bez doporučení praktického lékaře.  
V případě potřeby ošetření v určitou dobu Vás můžeme po domluvě na termín i Objednat. Poskytujeme péči a řešíme problémy v celé ORL (ušní,nosní,krční) oblasti. 
Specializujeme se na onemocnění v oblasti dutiny nosní, chronickou rýmu, sinusitidu a  na korekci sluchových vad - výdej sluchadel jak premiových tak i základních - hrazených plně zdravotní pojišťovnou.

vyšetření sluchu, rizika hluku

nosní mandle 
u dětí

záněty dutin a nosní polypy

bolesti v krku akutní i chronické

výdej sluchadel

podávání infusní terapie

UŠNÍ

Zhoršení sluchu, ztráta sluchu, záněty ucha, pískání ( Tinitus ), bolesti uší, zalehnutí uší chronické i akutní. Odstáté ušní boltce.
Audiometrie - vyšetření sluchového nervu, prahu slyšení. 
Tympanometrie - bezbolestivé vyšetření středního ucha, bubínku, středoušního převodního aparátu kůstek, eustachovy trubice k objasnění příčiny zalehnutí uší, zánětu, tinitu a dalších středoušních nemocí. Audiologie, přidělování sluchadel. Vyšetření rizika hluku v práci. PLS služby pro zaměstnavatele. 

NOSNÍ

Akutní i chronické záněty nosu a vedlejších nosních dutin. Chronická rýma, sinusitida. Otok nosních sliznic, neprůchodnost nosu. Nosní mandle (adenoidní vegetace). Chrápání. Nosní polypy. Krvácení z nosu.... a spoustu dalšího vyšetříme speciálními přístroji, ultrazvukem, kamerovým systémem s videořětězcem.  Vše zcela bezbolestně. Najdeme řešení problému a léčbu. 

KRČNÍ

Bolesti v krku, angína, škrábání v krku, knedlík v krku, čepy na mandlích, zápach z úst. Laryngitida - zánět hrtanu, chrapot, kašel, zahlenění. Onemocnění jazyka, sliznic dutiny ústní, kvasinkové infekce, soor, povlak na jazyku. Nádory v celé oblasti ORL, dispenzarizace.  Kožní výrustky a znaménka na krku a obličeji - excise ( odstranění ). Krční uzliny. 

Sluchadla

                   Korekce sluchových vad a výdejna sluchadel.                        Nabízíme komplexní služby k diagnostice a léčbě sluchových vad včetně individuálního vydávání, nastavování a péče o sluchadla kvalitních zahraničních výrobců z Dánska, Německa, Švýcarska. Včetně sluchadel plně hrazených zdravotní pojišťovnou.

Oticon

GN Resound ,Interton, Beltone

Phonak 

Klinická hodnocení

V naší ordinaci probíhaly a probíhají pro pacienty velmi prestižní klinická hodnocení nových postupů či léků. V minulosti se jednalo například o léčbu nosních polypů, náhlé ztráty sluchu, chronického zánětu dutin, antibiotik a dalších.

Více informací najdete na stránce "O nás".

Prim MUDr. Pavel Navrátil

Vedoucí lékař s více než 40 letou praxí v oboru otorinolaryngologie a audiologie, přidělování sluchadel. 
platnými diplomy celoživotního vzdělávání i licencí k výkonu soukromé lékařské praxe, pro výkon funkce lektor v lékařské praxi, pro výkon funkce odborného zástupce a pro poskytování poradenských služeb

Více než 30 let působí jako primář ORL oddělení v nemocnici. Autor mnoha publikací v mezinárodních časopisech a konferencích.

lékaři - specialisté

Všichni naši lékaři mají ORL atestaci, dlouholetou praxi a bohaté zkušenosti z klinických pracovišť. Profesinální individuální přístup ke každému klientovi je pro nás samozdřejmostí.

MUDr. Martin Navrátil, MBA

Odborný ORL lékař se specializací.
Více než 18 let praxe v oboru
Diplom celoživotního vzdělávání

MUDr. Eva Marxová

Odborná ORL lékařka se specializací
Více než 20 let praxe v oboru
Diplom celoživotního vzdělávání

MUDr. Jitka Dosoudilová

Odborná ORL lékařka se specializací
Více než 10 let praxe v oboru
Diplom celoživotního vzdělávání

ORDINACE

ORL ORDINACE

Vybavená nejmodernější technikou včetně kamerového systému, videořetězce, ultrazvuku.

AUDIOLOGIE - SLUCHADLA

Přidělování a vydávání sluchadel, konzultace.

AUDIOKOMORA

Místnost pro specializované vyšetení sluchu vybavená audiometrem a audiokomorou, odhlučněná.

ČEKÁRNA

Vybavená pohodlnými sedačkami, nicméně si zde na nich moc neposedíte, protože u nás se na ošetření prakticky nečeká, pouze naprosto vyjímečně.

ZÁKROKOVÝ SÁL

K provádění chirugických výkonů.

ORDINACE - BUDOVA

Možnost parkování přímo před budovou.