VYŠETŘENÍ SLUCHU A PŘIDĚLOVÁNÍ SLUCHADEL - MÝTY A FAKTA

1) SLUCHADLA JSOU DRAHÁ
Není to vždy pravda. Můžete mít sluchadlo zcela zdarma, plně hrazené Vaší zdravotní pojišťovnou. Ano existují i drahá sluchadla v řádu deseti tisíc korun, ale i levnější základní sluchadla hrazená ZP jsou velmi kvalitní. 

2) SLUCHADLA PÍSKAJÍ
Není to pravda. JSME V 21 STOLETÍ a sluchadla od zdravotní pojišťovny mají všechny automaticky filtry proti zpětné vazbě (pískání) takže při správném nastavení NEPÍSKAJÍ . Dříve sluchadla pískaly, nyní NE. 
Stále můžete narazit na "sluchadla" z číny v různách eshopech ale to nejsou sluchadla v pravém slova smyslu ale pouze nekvalitní zesilovače zvuku. U nás NIC takového nenajdete.

3) LIDÉ S PORUCHOU SLUCHU SLYŠÍ ALE NEROZUMÍ
Ano, to je často pravda. Sluchadlo zde může výrazně pomoci.

4) SLUCHADLA JSOU VELKÉ KRABIČKY
Není to pravda. To bývalo dřív. Zapomeňte na nevzhledné pískající "krabičky" které jste mohli vidět v letech minulých. 
Sluchadla za poslední desetiletí pokročily nesmírně technicky a miniaturizací. Jsou vyráběny individuálně na míru, dle otisku Vašeho ucha, a mohou tak být praticky neviditelná, zcela skrytá uvnitř vašeho zvukovodu - jak ukazují obrázky. Pokrok u sluchadel by se dal názorněji přiblížit například ve srovnání s mobilními telefony -  vzpomeňte co uměly mobily před 10 lety a co umí dnes.....např. skvělý foťák, rychlý internet...
A sluchadla jsou na tom stejně. V dněšní době mají sluchadla vynikající zvuk, jsou  malá, diskrétní, plně automatická, velmi jednoduchá na obsluhu, nepískají. A některá se umí i připojit na internet...

5) BUDU MUSET NĚCO ZA VYŠETŘENÍ PLATIT ?
Ne. Tohle všechno..tzn vyšetření sluchu, konzultaci, přidělení, vydání, ladění sluchadla..atd...hradí zdravotní pojišťovna . ​Hradit navíc budete pouze doplatek rozdílu ceny zdravotní pojišťovny - a to jen v případě když si vyberete dražší než základní sluchadlo. Základní sluchadla (v ceně 7000,- Kč) jsou plně hrazeny zdravotní pojišťovnou a vy nic nemusíte platit. 


6) ZVLÁDNE TO I BABIČKA/DĚDEČEK OVLÁDAT A NOSIT ?
Ano ! Nemusíte se ničeho obávat, vše Vám ukážeme a vysvětlíme. Sluchadla jsou na nošení i ovládání uplně jednoduchá v jakémkoliv věku. 
Máme pacienty jak dětské (5 let) tak v úctyhodném věku 100+ let.  

Vyšetření sluchu a přidělování sluchadel v naší ambulanci.

- provádíme kompletní sluchové vyšetření a poradenství jak u obvyklých poruch sluchu (většinou způsobených věkem, ale i z jiných přičin) tak i pro zaměstnance při práci v riziku hluku (rizikové zaměstnání dle vyhlášky ) - vstupní, pravidelné i  výstupní prohlídky

- při zhoršení sluchu (z jakékoliv příčiny) můžeme nabídnout několik variant sluchadel od základních sluchadel plně hrazených zdravotní pojišťovnou (bez doplatku pacienta) až po nejmodernější typy sluchadel.

- spolupracujeme přímo s celosvětovými výrobci kvalitních sluchadel např. z Dánska, Švýcarska, Německa a dalšími, s pobočkami v ČR, a proto vám můžeme nabídnout vynikající technický servis i podporu. 

- veškeré informace a dotazy Vám rádi zodpovíme osobně nebo telefonicky
- Přijďte k nám se zcela zdarma nechat vyšetřit, poradit a vyzkoušet sluchadla.
Uvidíte sami, jak krásné je to znovu slyšet zvuky, které jste již dlouho zapoměli !


Prosím pozor !!! Vzhledem k tomu že vyšetření sluchu a přidělení sluchadla je časově delší než běžné vyšetření tak je nutné se předem telefonicky objednat na určitý den/čas na tel. čísle : 585 227 620

Provádíme výdej a péči o sluchadla následujících výrobců