2018Našem centrum bylo znovu vybráno jako jedno z mezinárodních pracovišť pro klinické hodnocení náhlé ztráty sluchu. Našim pacientům se tak otevírá jedinečná možnost k zařazení ke klinickému hodnocení studie RESTORE. Jedná se o pacienty s náhlou ztrátou sluchu. Pokud trpíte náhlou nedoslýchavostí, navštivte naši ORL ordinaci nebo zavolejte na tel číslo 585 227 620, zvážíme pro Vás přínos a možnost zařazení do klinického hodnocení.
    
    
2017Studie HEALOS byla úspěšně ukončena.
    
    
2016Naše ORL ordinace byla vybrána jako jedno z mezinárodních center pro klinický výzkum náhlé ztráty sluchu - studie HEALOS.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na tel 585 227 620 !

Do tohoto hodnocení budou zařazeni dříve neléčení pacienti s idiopatickou senzorineurální ztrátou sluchu (ISSNHL) s nástupem během 72 hodin před podáním studijní léčby.

Hodnocení HEALOS je v současné době otevřeno pro nábor pacientů ve vybraných nemocničních zařízeních a centrech v Evropě a Asii znázorněných na naší mapě a jeho cílem je zhodnotit novou slibnou léčebnou možnost (AM-111) u pacientů s těžkou nebo hlubokou idiopatickou náhlou senzorineurální ztrátou sluchu.
ZDRAVOTNICKÉ ZAŘÍZENÍ OLOMOUC
BOŘIVOJOVA 30A
© MUDr. Martin Navrátil, MBA
Facebook ORDINACEOLOMOUC.CZ